تبلیغات
خاک پاک مادری -- لفور - یک بی‌اخلاقی در صدا و سیما !

یک بی‌اخلاقی در صدا و سیما !

بیش از چند روز از جعبه سانسور خواندن صداوسیما توسط هاشمی نمی‌گذرد ، او صدا سیما را به تک صدایی و تک‌رایی نیز متهم کرد و در روزهای اخیر افراد زیادی انتقادات فراوانی به صدا و سیما وارد کرده‌اند.

اما مثل اینکه باید صدا وسیما را به بی‌ اخلاقی نیز متهم کرد .

http://s5.picofile.com/file/8107714050/%D8%A2%D8%B1%D9%85_%D8%B5%D8%AF%D8%A7_%D9%88_%D8%B3%DB%8C%D9%85%D8%A7.jpg

در تاریخ هشتم دی علی مطهری نماینده مردم تهران در نطق میان دستور صحبت‌هایی درباره فتنه و حاشیه‌های پیرامون آن مطرح کرد که به انتقاداتی که از صحبت‌های وی شد و در این سطور ما قصد نقد آن را نداریم .

اما در کمال تعجب در بخش خبری ۲۰/۳۰ در همان تاریخ خبرنگاری میکروفون را بدست گرفت و به میان مردم رفت و در اقدامی مضحک و بی‌هیچ توضیحی ازمردم خواست که این مثل را تکمیل کنند .

گیرم پدر تو بود فاضل ... از فضل پدر تو را ...

و مردم نیز مثل را تکمیل کردند و تعابیری از این مثل را گفتند و خبرنگار گزارش خود را به پایان برد و اصلا هیچ توضیحی نداد که منظور او این گزارش چه بوده است .

اما این گزارش ناگهان ذهن انسان را به سوی علی مطهری می‌ برد و مشخص بود که منظور او علی مطهری است زیرا او فرزند مرتضی مطهری است و در همان روز نطقی را چه درست و چه غلط  درباره فتنه مطرح کرده بود .

اما صدا و سیما که خود باید مروج اخلاق باشد در یک بی‌ اخلاقی و عملی زشت و وقیحانه با استفاده از یک ضرب‌المثل چهره او را تخریب کرد . واقعا من مشابه چنین عمل زشتی را حتی در رسانه‌های ضد انقلاب درباره انقلابی‌ ترین افراد این حکومت ندیده بودم . واقعا شگفتا .


منبع : خبرگزاری ایسنا .

موضوع: سیاسی - اجتماعی ،
برچسب ها: حسین درزی بورخانی، علی مطهری، شکایت از علی مطهری، نمایندگاه مجلس، لفور بورخانی نفتچال قاضی کلا، نطق پیش از دستور در مجلس، فیلتر شدن سایت علی مطهری،
[ 1392/10/17 ] [ 14:35 ] [ حسین درزی بورخانی ]