تبلیغات
خاک پاک مادری -- لفور - هشداری که جدی گرفته نشد ....

هشداری که جدی گرفته نشد ....

 کمتر از یک ماه پیش ( 7 آبان 1392 ) مازنی نیوز در مطلبی با عنوان «  رانش و خرابی جاده تهران - قائمشهر » به مسئولان مربوطه هشدار داده بود که به زودی در منطقه ای که این رانش به وجود آمده ، اتفاقات ناخوشایندی رخ خواهد داد .

شب گذشته قطاری  باری در همین منطقه از ریل خارج شد .

تا به این لحظه مسئولان راه آهن شمال در برابر این حادثه سکوت کرده اند ولی احتمال اینکه رانش مجدد این قطعه از جاده تهران - شمال باعث جابه جایی ریل راه آهن شده باشد زیاد است. منطقه ذکر شده در بین شهر شیرگاه و قائمشهر واقع شده است.

سخن ما با دولت تدبیر و امید است . .....
شکی نیست از این دسته از پروژه های عمرانی غیراستاندارد در سطح کشور زیاد داریم که بخش زیادی از آنها را مدیون دولت گذشته هستیم. اینکه بارها شاهد بودیم کیفیت فدای زمان می شد و مسئولان با افتتاح پروژه های غیر استاندارد ، جشن و شادمانی برپا می کردند در سال های گذشته کم اتفاق نیافتاده است.

حداقل انتظاری که مردم از دولت دکتر روحانی دارند این است که با ناظرانی که از سوی نهادهای دولتی برای نظارت بر فعالیت پیمانکاران انتخاب می شدند ، در دادگاه علنی و در پیشگاه مردم ، برخورد جدی انجام دهند.

اتوبوسی که دکتر روحانی نوید آن را به مردم داده بودند تا به وسیله آن مسئولان بی کفایت از صحنه کارهای دولتی کنار بروند ، کی  و چه موقع وارد مازندران خواهد شد تا مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه این استان، از آن به گرمی استقبال کنند؟

وزارت راه و شهرسازی و در راس آن دکتر عباس آخوندی ، با مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران چه برخوردی خواهد کرد!؟

مسئولین مرتبط و به خصوص راه آهن شمال تا به کی قصد سکوت دارند!؟

فقط یک سوال و کمی تامل :

اگر به جای این قطار باری ، قطار مسافربری از ریل خارج می شد چه کسانی پاسخگوی عواقب احتمالی بودند!؟هشداری که جدی گرفته نشد؛
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دو عکسی که پیش تر مازنی نیوز هشدار داده بود :


7 آبان 1392

کمتر از یک ماه :  5 آذر 1392

7 آبان 1392
منبع :

http://www.mazaninews.ir
موضوع: لفور،
برچسب ها: حسین درزی بورخانی، واژگونی قطار در سوادکوه، خروج قطار از ریل در سوادکوه، تاریخچه راه آهن ایران و سوادکوه، حوادث راه آهن ایران، آشنایی با راه آهن شمال ایثران،
[ 1392/09/8 ] [ 19:25 ] [ حسین درزی بورخانی ]