تبلیغات
خاک پاک مادری -- لفور - فرار قهرمانی از فدراسیون زیر چادر ؟

فرار قهرمانی از فدراسیون زیر چادر ؟

داور جنجالی در خصوص خبر فرارش از دست خبرنگاران توضیحاتی داده که باورپذیر نیست .


http://s4.picofile.com/file/7955784080/محسن_قهرمانی.jpg

به گزارش ایسنا ،‌ سوم مهر ماه محسن قهرمانی به فدراسیون فوتبال رفت تا در خصوص ابهامات اخیر توضیح دهد .

پس از پایان جلسه رسانه‌ها در خبری اعلام کردند که وی زمانی که قصد خروج از ساختمان فدراسیون را داشت با مشاهده خبرنگاران دوباره به داخل فدراسیون رفت و یک ساعت بعد که دید خبرنگاران قصد ترک محل را ندارند ، با یک خودرو پژو پارس که دو سرنشین خانم داشت ( به نظر می‌ رسید خانواده قهرمانی باشند ) به پارکینگ فدراسیون رفت . در این لحظه قهرمانی روی صندلی عقب اتومبیل مذکور دراز کشید و چادر مشکی را روی خود انداخت تا دیده نشود .

نکته جالب اینجا بود که خبرنگاران حاضر در این محل قهرمانی را از زمان سوار شدن تا خروج از فدراسیون می‌ دیدند .

این داور جنجالی اما این خبر را تکذیب و اعلام کرده به همراه خواهرش به فدراسیون فوتبال رفته و پس از مدتی پایین آمده و کوله پشتی‌اش را روی صندلی عقب خودروی خواهرش زیر چادرش انداخته و به او گفته کارش طول می‌ کشد . او رفته و قهرمانی نیز چند ساعت بعد فدراسیون را ترک کرده است .

قهرمانی در حالی سعی می کند این خبر را تکذیب کند که ادعاهایش باورپذیر نیست چرا که کسی ندیده وی همراه با کوله پشتی به جلسه فدراسیون برود ، ضمن اینکه در صورتی که کوله پشتی به همراه داشته و می خواسته آن را به خواهرش بدهد لزومی نداشت سوار خودرو شده و به همراه خواهرش تا پارکینگ فدراسیون برود  !!!

موضوع: ورزشی،
برچسب ها: فرار محسن قهرمانی با چادر از فدراسیون فوتبال، محسن قهرمانی، دپارتمان داوری ایران، کمیته داوران فدراسیون فوتبال ایران، حسین درزی بورخانی، دیدنی های لفور،
[ 1392/07/8 ] [ 23:20 ] [ حسین درزی بورخانی ]